پیگیری کمربندی 45 متری شهرتکاب که سالهاست مسکوت مانده است .

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
یکشنبه - 5 دسامبر 2021

شورای اسلامی شهر در راستای تکمیل کمربندی طی نامه ای به وزیر محترم نفت درخواست اختصاص قیر برای آسفالت کمربندی شد.

متن نامه بدین شرح است:

وزیر محترم راه و شهرسازی

جناب آقای مهندس رستم قاسمی

سلام علیکم

احتراماً ، ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای دولت مردمیِ جناب آقای دکتر رئیسی ، رئیس جمهور محترم ایرانِ سربلند و وزرای ایشان و تقدیر وتشکر درجهت زدودن غبار محروميت از مناطق محروم .

اینجانبان به عنوان نمايندگان مردم در شوراي اسلامي شهرتکاب از توابع استان آذربایجان غربی در راستای اصل یکصدم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و  بند 2 ماده 80 قانون شوراهای اسلامی شهر و به سبب استضعاف مضاعف در زمینه های مختلف من جمله عمران وآبادانی ، علی الخصوص کمربندی شهرستان تکاب که از سال 1374 شروع وتاکنون نیز به اتمام نرسیده  بحضورتان ایفاد، انتظار میرود حضرتعالی گوشه چشمی به این شهر داشته باشیدتا شاید شهد شیرین خدمات، تألمی بر زخمهای حاصل از تبعیضِ عمرانی، خدماتی، فرهنگی وگردشگری در این شهر باشد.

به استحضار میرساند كمربندي 45 متري تكاب كه مسير جاده بيجار را به شاهيندژ متصل مي‌نمايد از سال 74 شروع گرديده وبه علت عدم توان مالي شهرداري متأسفانه عمليات اجرائي آن به اتمام نرسيده و منابع ناچیز داخلی شهرداری نیز كفاف اجراي آن را نمي‌‌نمايد و با تلاش و اهتمام شهرداري در ادوار گذشته، تنها توانسته است زمينهاي واقع در مسير را بازگشایی و آزاد سازي نماید. فلذا جذب اعتبارات ویژه برای اجراي لاین دوم کمربنــدی که سالهاست مســکوت مانده و نمی توان با اندک بودجه منابع داخلی شهرداری نسبت به تکمیل آن اقدام نمود و آنچنان که مستحضریدعدم تکمیل کمربندی مزبور و احداث پل تقاطع قجور موجب بروز مشكلات عديده در تردد وسائط نقليه ، افزایش ترافیک در شهر، وقوع تصادفات، از بین رفتن تأسیسات شهری بر اثر حمل مواد معدنی توسط ماشینهای سنگین در سنوات قبل و آینده  خواهد شد.

از محضر حضرتعالی استدعا دارد دستور فرمائید در خصوص اختصاص قیر رایگان به شهرداری تکاب جهت آسفالت کمربندی شهر اقدام لازم معمول گردد.


نوشته شده توسط:takabshora - 39 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 187
برچسب ها:
دیدگاه ها