تجلیل از بازنشستگان شهرداری

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

در راستای نکوداشت مقام  و منزلت بازنشستگان و موظفین  مراسم تجلیل و تقدیر از زحمات بازنشستگان شهرداری تکاب با حضوررئیس شورای اسلامی شهر و شهردار و جمعی از مسئولین  و کارگران خدمات شهری  در سالن اجلاس شورا برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهر تکاب، ابوالحسن فتاحی رئیس شورای اسلامی شهر اظهارداشت: شما عزیزان سرمایه‌های شهرداری هستید و هرگز از بدنه این سازمان جدا نخواهید شد و شهرداری همواره نیازمند تفکر، همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته است.وی بیان کرد: اگر تجربه همکاران بازنشسته در کنار توان نیروهای جوان قرار بگیرد، مسیر بهبود را برای شهرداری هموار کرده و به دنبال آن راه توسعه و عمران شهر نیز فراهم خواهد شد.

در ادامه ایرج عباسی شهردار تکاب نیز در این مراسم  با اشاره به جایگاه و اهمیت نکوداشت مقام  و منزلت بازنشستگان و موظفین  گفت: بازنشستگان افرادی هستند که گران ‌بهاترین روزهای عمر خود را وقف خدمت به شهروندان کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و عمران و آبادانی شهر خود گام نهاده‌اند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از جناب آقای فرامرز برخورداری،عزت اله احمدی و مناف عباسی تقدیر به عمل آمد.img_8003 img_8016 img_8006 img_8007 img_8014 img_8033 img_8053 img_8063 img_8089


نوشته شده توسط:شورای اسلامی شهر تکاب - 142 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 252
برچسب ها:
دیدگاه ها

کلمه امنیتی *