تجلیل از خدمات رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری تکاب

دسته: اخبار شورا , اسلایدر , رئیس شورا
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۳ مرداد ۱۳۹۶

جمعی از اهالی کوی فرهنگیان در جلسه ای با حضور فرماندار تکاب از خدمات ابوالحسن فتاحی رئیس شورای اسلامی شهر و ایرج عباسی شهردار تکاب در امر آسفالت خیابان ها و معابر عمومی تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهر تکاب، طی جلسه ای در دفتر فرماندار تکاب، نمایندگان اهالی کوی فرهنگیان از تلاش و فعالیت جناب آقای فتاحی رئیس شورای اسلامی شهر و آقای عباسی شهردار تکاب تقدیر و تشکر کردند، آنها در این جلسه با تشکر از آقای ثقفی فرماندار تکاب به خدمات عمرانی شهر توسط شهردار اشاره و گفتند: آسفالت ریزی خیابان های اصلی و کوچه ها که توسط شهرداری انجام گرفته بی نظیر بوده و قدردان زحمات جناب اقای فتاحی رئیس شورای اسلامی شهر تکاب و آقای عباسی شهردار تکاب هستیم.

فرهنگیان به جدول و سنگ فرش پیاده روها و معابر اشاره کردند و افزودند : تلاش این عزیزان در این عرصه نیز قابل تقدیر و تشکر است در ادامه آقای محبوبی، جمعی از فرهنگیان گفت: مشکلات زمین واگذاری به ۷۲ نفر از فرهنگیان که بیش از ۴ سال بلاتکلیف مانده بود توسط این عزیز حل و فصل گردید که از طرف فرهنگیان از تلاش این بزرگوار نیز تقدیر و تشکر بعمل می آوریم.

در ادامه آقای ثقفی فرماندار تکاب با تشکر از حرکت خوب فرهنگیان به عملکرد دولت در منطقه اشاره و گفت : با وجود اینکه در دولت و نهادهای مردمی خدمت رسانی از وظایف اصلی مسئولین هست لیکن قدرشناسی از زحمات آنها، مسئولین امر را تشویق می کند که بیشتر در خدمت مردم باشند.

فرماندار به بازسازی و آسفالت جاده تکاب و شاهین دژ اشاره کرد و گفت: متاسفانه در گذشته میلیاردها ریال اعتبار هزینه و به علت عدم مدیریت نتوانسته اند به خواسته های به حق مردم پاسخ گو باشند و این جاده را بازسازی و آسفالت کنند با تلاشی که اخیراً انجام گرفته انشاءالله روکش آسفالت این جاده در دست اقدام می باشد و به زودی عملیات اجرای آن شروع خواهد شد.

در خاتمه آقای فتاحی رئیس شورای اسلامی شهر تکاب با تشکر از عنایت ویژه جناب آقای فرماندار و دولت به شهرداری تکاب، در خصوص بخش عمران گفت: بنده از آقای فرماندار بعنوان نماینده عالی دولت در منطقه در خصوص تامین قیر رایگان به شهرداری تقدیر می نماییم.و امروز خود را مجاب می دانم به مردم خوب و فهیم شهر تکاب خدمت صادقانه می نمائیم.

رئیس شورای اسلامی شهر با تشکر از تلاش شهردار عزیز و زحمتکش گفت: با تعامل مسئولین و مجموعه شهرداری خدماتی که در بخش عمران و آسفالت خیابان ها و معابرها بالاخص در جدول گذاری و …انجام می گیرد بی نظیر و رضایت خاطرعموم مردم را فراهم نمود. و اکثر مردم خوب و فهیم شهر تکاب قدرشناس خدمات مسئولین خود هستند و مطمعن باشید این خدمات بی منت ادامه پیدا خواهد کرد.

در پایان فتاحی افزود: مردم شعار نمی خواهند عمل می خواهند و شعارهای عوام فریبانه را نیز تشخیص می دهند.

img_8343 img_8362 img_8370 img_8384 img_8394


نوشته شده توسط:شورای اسلامی شهر تکاب - 141 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 278
برچسب ها:
دیدگاه ها

کلمه امنیتی *