تجلیل از آتش نشانان جانفشان شهرستان تکاب بمناسبت هفتم مهرماه

دسته: اخبار شورا , اسلایدر , رئیس شورا
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۸ مهر ۱۳۹۵

طی مراسمی بمناسبت هفتم مهرماه از آتش نشانان زحمت کش وجانفشان  شهرستان تکاب با حضور رئیس شورای اسلامی شهر ، شهردار تکاب ، معاون شهردارو سایر مسئولین شهرداری تجلیل شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهر ، در این مراسم ابوالحسن فتاحی رئیس شورای اسلامی شهر با تبریک روز آتش نشان به عوامل زحمتکش این مجموعه ،از مدیریت آتش نشانی جناب آقای رسول شاداب تشکر نمود.

در ادامه ایشان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس خطاب به تلاشگران این عرصه گفت: زحمات شبانه روزی مامورین آتش نشانی کمتر از رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل نیست.

فتاحی به تعامل و همکاری مابین کارکنان تاکید کرد و گفت : باید در نظام مقدس جمهوری اسلامی از تمامی فرصت ها جهت خدمت به مردم استفاده کرد.بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اگر ما بخواهیم به استکبار و در راس آن آمریکا نه بگوئیم باید خدمتگزار خوب برای ملت باشیم.

وی در ادامه دستورات لازم جهت تهیه تجهیزات آتش نشانی اعم از لباس وسایر تجهیزات ایمنی و همچنین قول مساعدت جهت خرید یک دستگاه خودرو پیشرو آتش نشانی را داد.

در این مراسم مهندس لطفی ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی از فعالیت و زحمات مامورین آتش نشانی تشکر کرد و افزود: مجموعه آتش نشانی با مدیریت خوب برادر رسول شاداب توانسته با کمترین امکانات بهترین خدمات را در عرصه جلوگیری از حوادث به مردم ارائه دهند.

مومنی معاون شهردار ضمن تبریک روز هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی از تلاشگران واحد آتش نشانی تقدیر و تشکر کردند واز رئیس شورای اسلامی شهر وشهردار خواستار تجهیز واحد آتش نشانی به یک دستگاه خودرو پیشرو شد.

رسول شاداب ضمن تشکر از رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار و سایر مسئولین به گزارشی از عملکرد واحد آتش نشانی پرداخت و گفت : طی شش ماه سال جاری مجموع اطفاء حریق ۱۳۶ مورد و مجموع عملیات امداد و نجات ۴۰ مورد بوده و ۱۸۱ مورد هم موارد متفرقه به این ایستگاه گزارش شد که در کوتاهترین زمان ممکن به تمامی آنها رسیدگی کردیم.

وی در ادامه به بیان مشکلات موجود در آتش نشانی وهمچنین کمبود ها اشاره کرد و از مسئولین خواستار تجهیز نمودن واحد آتش نشانی به امکانات بیشتر و بهترشد.

در خاتمه از مجموعه آتش نشانی با اهداء لوح سپاس و هدیه ایی به رسم یادبود تقدیر بعمل آمد.

IMG_2821 IMG_2827 IMG_2833 IMG_2834


نوشته شده توسط:شورای اسلامی شهر تکاب - 141 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 314
برچسب ها:
دیدگاه ها

کلمه امنیتی *